Bezpečnostní oznámení

Vážení zákazníci,

chceme vás informovat o bezpečnostním opatření společnosti CooprVision, dodavatele kontaktních čoček, roztoků a dalšího příslušenství.

Na žádost společnosti CooperVision zveřejňujeme toto oznámení:
"Stažení produktu z trhu
Víceúčelový roztok na kontaktní čočky Hy-Care® od společnosti CooperVision
Společnost CooperVision doporučila stáhnout z trhu její víceúčelový roztok na kontaktní čočky Hy-Care®. Jedná se o dobrovolné stažení všech velikostí balení (60ml, 100ml, 250ml, 360ml and 380ml) příslušného roztoku.
Výrobce při ověřování kvality uvedeného roztoku zjistil, že výrobek nemusí za určitých okolností nabízet odpovídající úroveň dezinfekce proti vysokým množstvím konkrétních kvasinek. I přesto, že nebyly obdrženy žádné stížnosti a nebyly potvrzeny žádné případy týkající se nedostatečné dezinfekce, výrobce se preventivně rozhodl pro dobrovolné stažení roztoku z trhu.
Výrobce v brzké době zřídí Informační webovou stránku, na které budou moci spotřebitelé výrobku vyhledat informace o vrácení peněz a jak postupovat.
Do té doby sledujte prosím naše webové stránky, abyste se dozvěděli, kdy Informační stránky výrobce budou spuštěny. Předpokládané spuštění je během 2 týdnů.
Prosíme přestaňte používat Váš roztok Hy-Care® a balení uchovejte do doby zřízení Informační webové stránky výrobce."

Děkujeme za pochopení. OČNÍ EU Optika s.r.o.