O nás

Společnost OČNÍ EU Optika byla založena v r. 2018 a navazuje na úspěšnou dvacetiletou historii nestátního zdravotnického zařízení OČNÍ EU s.r.o., které do 1.7.2022 provozovalo 2 oční ambulance – Vratimov a Frýdlant nad Ostravicí. Od 1. července letošního roku se oční ambulance rozdělily - Oční.eu s.r.o. nadále provozuje oční ambulanci ve Vratimově, frýdlantská ambulance se osamostatnila.

Cílem naší společnosti je uspokojit potřeby všech skupin pacientů, dětí i dospělých, včetně nejnáročnější klientely s komplikovanými očními nálezy a složitou refrakcí. Odborným garantem společnosti OČNÍ EU Optika ve Frýdlantu nad Ostravicí je excelentní optometristka paní Michaela Dürrerová s mnohaletou praxí ve svém oboru. Zaměřuje se zejména na precizní vyměřování multifokálních brýlí, aplikaci kontaktních čoček u dospělých i u dětí, prizmatickou korekci a 3D měření zraku, jehož cílem je co nejlepší prostorové vidění. V naší 2. provozovně, ve Vratimově, se můžete setkat s vedoucí optiky, optičkou Lenkou Tomašákovou, Váš zrak změří zkušená optometristka Ivana Albertová. V obou optikách také střídá optometristky Bc. Jaromír Bortel.

První optiku jsme pro Vás otevřeli ve Frýdlantu nad Ostravicí. Od roku 2020 se můžeme pochlubit druhou provozovnou, která vznikla ve Vratimově. Vybudovali jsme exkluzivní prodejny pro všechny milovníky brýlí Ray-Ban, Oakley, Emporio Armani, Hugo Boss, Max Mara,GUCCI, Guess, Porsche Design, Dolce&Gabbana, Jimmy Choo, Fendi, Michael Kors a jiných značek, které jsou velmi populární pro svůj nadčasový vzhled a vysokou kvalitu. U nás koupíte výhradně originální sluneční i dioptrické brýle z nejnovějších kolekcí světově proslulých značek. Naši odborní prodejci Vám pomohou vybrat jedinečný doplněk skvěle padnoucí k Vašemu stylu. Kromě prodeje poskytujeme odborný servis brýlí, doplňky k brýlím a dioptrické kontaktní čočky firmy CooperVision. Součástí naší obou našich provozoven ve Frýdlantu nad Ostravicí i ve Vratimově je rovněž pracovna optometristy. Ve Frýdlantu nad Ostravicí i ve Vratimově nabízíme zdarma vyšetření zraku na špičkovém přístroji DNEye Scanner od firmy Rodenstock. Data získaná měřením na tomto přístroji jsou dále zpracována a použita k výrobě individualizovaných brýlových skel. Individuálně přizpůsobená skla vylepší zrakovou ostrost na každou vzdálenost, v každém úhlu a směru pohledu. S novými skly je vidění ostřejší, komfort i kontrast vidění větší a výrazně lepší je i noční vidění.

Rudolf Vasilčo

Manažer společnosti

MUDr. Michaela Vasilčo Hustá

Oční lékař

Životopis

Mudr. Petra Pospíšilová

Oční lékař

Životopis

Michaela Dürrerová

Oční optik, optometrista

Životopis

Ivana Albertová

Oční optik, optometrista

Životopis

Bc. Jaromír Bortel

Optometrista

Lenka Tomašáková

Oční optik

Petr Klosik

Oční optik

Životopis

Marek Kašík

Asistent prodeje Vratimov

„Dobře vidět znamená lépe žít!“