Dioptrické brýle

V naší optice nabízíme široký sortiment obrub od renomovaných dodavatelů - Luxottica, Safilo, Sagitta Brno, Okula Nýrsko, Metzler, International Coloroptik. Přímo v prodejně si tedy můžete vybrat z kolekcí značky HUGO BOSS, Tomy Hilfiger, PRADA, FENDI, Max Mara, MAX&Co., Ray-Ban, OAKLEY, Vogue, Cerrera, Hannah, Okula. Do Vámi vybraných brýlových obrub vkládáme brýlové čočky předního českého dodavatele OMEGA OPTIX.

Brýlové čočky:

Nabízíme brýlové čočky Českého výrobce Omega-Optix a prémiové čočky japonského výrobce Nikon

Mezi nejprodávanější patří s současném “digitálním“ věku čočky s antireflexní úpravou SeeCoat Blue UV se kterou přišel jako první Nikon. Tato úprava zabraňuje pronikání vysokofrekvenčního záření tzv. modrého světla vyzařovaného monitory,mobilními telefony,tablety,televizory a LED osvětlením do oka. Přidává i  maximální ochranu před UV zářením. Později se objevila i v nabídce Omega-Optix  pod názvem XBlue UV

Pro zákazníky požadující maximální mechanickou odolnost čoček a ochranu před UV zářením má Nikon v nabídce úpravu SeeCoat Plus UV. Podobné vlastnosti nabízí i úprava Omega MAX UV českého výrobce.

Pro zákazníky,kteří mají rádi brýle bez obrouček je ideální volbou čočka z materiálu Trivex nabízející doživotní záruku proti prasknutí. Zároveň se jedná o nejlehčí materiál na trhu.

Nabízíme i speciální čočky pro řidiče s názvem EyeDrive s technologií Reflect control. Ta zajišťuje výrazné snížení odlesky světel protijedoucích aut obzvláště při zhoršené viditelnosti jako je po setmění a za deště. Doporučuje se i pro šeroslepé.

Dále máme v nabídce samozabarvovací čočky s technologií Transitions. Jsou k dostání i ve verzi fungující za sklem automobilu Transitions XTRActive a nebo Transitions Vantage kde se po dosažení cca.50% ztmavnutí aktivuje polarizační filtr. K dostání ve třech barevných variantách a kombinovatelné se všemi výše uvedenými antireflexními vrstvami i níže popsanými produkty.

Při vyšších dioptrických hodnotách,kde je požadavek na vynikajíci estetiku je ideálním řešením čočka Nikon SeeMax AP a nebo česká alternativa Idealist DS. Jedná se o exkluzivní multiasférické čočky s optimalizací na základě tvaru obroučky  a individuálních parametrů zákazníka. Nabízí jasné a ostré vidění bez ohledu na směr pohledu.

Zákazníkům bez ohledu na oční vadu,kteří jsou ve věku 18-45 let a tráví hodně času pohledem na blízko nabízíme čočky Nikon RelaxSee NEO a nebo Omega-Optix Exact DS Smart.

Pro zákazníky často pracující u počítače,ale i pro zákazníky potřebující skloubit pohled na čtení a do několika metrů nabízíme čočky Nikon Soltes Wide ,Nikon Home&Office a čočky Omega-optix ExactDS office ideálně v kombinaci SeeCoat Blue UV a XBlue UV.

Pro presbyopy tj.zákazníky,kteří už potřebují řešit brýlemi jak čtení,střední vzdálenost tak i dálku nabízí řešení multifokální čočky. Ty nabízíme ve špičkové kvalitě podle individuálních požadavků buď v exkluzivní řadě Nikon Presio a nebo v české alternativě v podobě produktů Exact DUO+.

Nezapomínáme ani na dětské klienty, také sortiment dětských brýlových obrub, včetně obrub se slunečním klipem je pestrý a široký.