V naší optice nabízíme široký sortiment obrub od renomovaných dodavatelů - Luxottica, Safilo, Sagitta Brno, Okula Nýrsko, Metzler, International Coloroptik. Přímo v prodejně si tedy můžete vybrat z kolekcí značky HUGO BOSS, Tomy Hilfiger, PRADA, FENDI, Max Mara, MAX&Co., Ray-Ban, OAKLEY, Vogue, Cerrera, Hannah, Okula. Do Vámi vybraných brýlových obrub vkládáme brýlové čočky německého výrobce RODENSTOCK.

BRÝLOVÉ ČOČKY:

Od konce roku 2020 spolupracujeme s předním německým výrobcem brýlových skel a obrub Rodenstock. Díky svým zkušenostem a znalostem v oblasti brýlových skel a obrub je značka Rodenstock v sektoru oční optiky naprosto jedinečná tím, že je schopna nabídnout uživatelům celý „systém brýlí“ pocházející z jednoho zdroje.

Mezi nejprodávanější čočky patří v současném “digitálním“ věku čočky s antireflexní úpravou, proti modrému světlu. Tato úprava zabraňuje pronikání vysokofrekvenčního záření tzv. modrého světla vyzařovaného monitory, mobilními telefony, tablety, televizory a LED osvětlením do oka. Přidává i  maximální ochranu před UV zářením.

V nabídce máme také brýlové čočky pro řidiče Antireflex ROAD, které za snižené viditelnosti umožňují vidění s lepším kontrastem. 

Díky modernímu přístrojovému vybavení dokážeme proměřit každé oko v několika tisících bodech. Data použijeme k vytvoření jedinečného biometrického modelu oka na jehož základu propočítáme brýlovou čočku, která s přesností na mikrometr reflektuje veškeré individuální parametry oka konkrétního nositele. Je tedy možné vyrobit dokonalou brýlovou čočku, která plně odpovídá zrakovým nárokům konkrétního uživatele, zcela individuální brýlovou čočku pro každého "přímo na míru".

Největším přínosem těchto individualizovaných brýlových skel je nejostřejší možné vidění při pohladu do dálky, na střední vzdálenost a do blízka, ale také při pohledu v libovolném úhlu v periferních oblastech. Dochází v součinnost zrakového systému a mozku, výrazné zlepšení je u vidění za horších světelných podmínek, za šera a v noci, zvýší se kontrastní vidění.

Nezapomínáme ani na dětské klienty, také sortiment dětských brýlových obrub, včetně obrub se slunečním klipem je pestrý a široký.